Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Złotowie

Kolorowy pasek

Wykaz radnych i okręgów wyborczych

 

Numer

okręgu

Granice okręgu

Imię i nazwisko radnego

1

Bohaterów Westerplatte 1A - 11E,

Marii Skłodowskiej - Curie.

Mariola Wegner

2

Juliusza Słowackiego 1 - 8, Melchiora Wańkowicza, Plac Wolności, Władysława Stanisława Reymonta.

Stanisław Wojtuń

3

Bohaterów Westerplatte 12, Juliusza Słowackiego 9, Norwida bez nr 14.

Henryk Golla

4

Boczna, Konopnickiej, Marii Zientara - Malewskiej, Matejki, Norwida 14, Powstańców, Sienkiewicza, Spacerowa, Staszica, Szpitalna.

Grzegorz Kolera

5

Bohaterów Westerplatte 13 i kolejne.

Janusz Justyna

6

Brzozowa, Głębinowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kolejowa, Kopernika, Kujańska,
Moniuszki 10 i kolejne, Nieznanego Żołnierza, Ogrodowa, Piaskowa, Sosnowa, Wodociągowa, Za Dworcem.

Agnieszka Jęsiek-Barabasz

7

600-lecia, aleja Piasta, Janusza Sławińskiego,  Moniuszki 1- 9.

Jakub Pieniążkowski

8

Bolesława Krzywoustego, Polna, Zielna.

Krzysztof Żelichowski

9

al. Mickiewicza, Cechowa, Garncarska, Grochowskiego, Krótka, Mokra, Nowy Rynek, Pasterska, Podolska, Półwiejska, Spichrzowa, Studzienna, Targowa, Towarowa, Wojska Polskiego, Zduny.

Zygmunt Muzioł

10

Bolesława Chrobrego, Dworzaczka, ks. Piotra Skargi, Obrońców Warszawy, Ostra,
Panny Marii, pl. Paderewskiego, Półwysep Rybacki, Rybacka, Stary Rynek, Wawrzyniaka, Wodna.

Łukasz Piosik

11

Królowej Jadwigi 58 i kolejne, Plutonowego Michała Robaka, Szkolna, Władysława Jagiełły.

Aldona Chamarczuk

12

Brunona Radowskiego, Chojnicka, Ciesielska, Jana Kocika, Kamieniarska, Królowej Jadwigi 1- 57, ks. dr Bolesława Domańskiego, Łowiecka, Murarska, Przechodnia, Rogatki, Rzemieślnicza, Stolarska, Ślusarska, Świerkowa, Władysława Brzezińskiego.

Krzysztof Koronkiewicz

13

8 Marca, al. Rodła, Antoniego Dorsza, Antoniego Jaśka, Bytomiaków, Franciszka Bartosza, Jana Rożeńskiego, Jaśminowa, Józefa Horsta, Józefa Mozolewskiego, ks. Leona Pellowskiego, Kwiatowa, Kwidzyniaków, Leśna, Marii Gąszczak, Pogodna, Potulickich, Promykowa, Romana Kołodzieja, Rozdroże, Różana, Słoneczna, Teofila Kokowskiego, Zamkowa.

Roman Głyżewski

14

Działkowców, Jastrowska, Jeziorna, Kresowiaków, Miła, Plażowa, Spokojna, Wędkarska, Wielatowska, Wincentego Witosa, Zaciszna, Żeglarska.

Stanisław Wełniak

15

al. Petera Josepha Lenne, Czarna Droga, Dwór Złotowski, Gorzelniana, Grudzińskich, Jerozolimska, Kazimierza Brzuchalskiego, Kościelna, Maćkowiczów, Michała Drzymały, Michała Hubego, Nowa, Okrężna, Partyzantów, pl. Kościuszki, Sportowa, Widokowa, Wioślarska, Zakątek.

Maciej Zając


 

Metadane

Źródło informacji:Jacek Mathews
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Jacek Mathews
Data wprowadzenia:2016-08-04 15:21:13
Opublikował:Jacek Mathews
Data publikacji:2016-08-04 15:23:04
Ostatnia zmiana:2018-12-05 12:51:26
Ilość wyświetleń:5838

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij