Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Złotowie

Kolorowy pasek

Wykaz osób redagujących BIP

 

Wykaz osób redagujących Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Złotowie

 

 

Podstawa prawna: § 11 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz.U. z 2007 r. Nr 10, poz. 68)

 

 

 

 

L.p.

Nazwisko i imię

Nr telefonu

Nr telefaksu

Adres poczty elektronicznej

1

Bąbiński Grzegorz

67 263 26 40 wew. 41

67 265 00 25

g.babinski@zlotow.pl

2

Biecka Katarzyna

67 263 26 40 wew. 27

67 265 00 25

k.biecka@zlotow.pl

3

Chmielewska Zofia

67 263 26 40 wew. 18

67 265 00 25

z.chmielewska@zlotow.pl

4

Gniot Wiesława

67 263 26 40 wew. 45

67 265 00 25

w.gniot@zlotow.pl

5

Hermann Maciej

67 263 26 40 wew. 31

67 265 00 25

m.hermann@zlotow.pl

6

Jeske Piotr

67 263 26 40 wew. 44

67 265 00 25

p.jeske@zlotow.pl

7

Karasińska Karolina

67 263 26 40 wew. 26

67 265 00 25

k.karasinska@zlotow.pl

8

Karłowicz Benita

67 263 26 40 wew. 29

67 265 00 25

b.karlowicz@zlotow.pl

9

Kubala Wiesława

67 263 26 40 wew. 26

67 265 00 25

w.kubala@zlotow.pl

10

Kusiak Danuta

67 263 26 40 wew. 23

67 265 00 25

d.kusiak@zlotow.pl

11

Lewandowska Bożena

67 263 26 40 wew. 41

67 265 00 25

b.lewandowska@zlotow.pl

12

Maczan Małgorzata

67 263 25 46

67 265 00 25

m.maczan@zlotow.pl

13

Małach Iwona

67 263 26 40 wew. 26

67 265 00 25

i.malach@zlotow.pl

14

Manowski Jerzy

67 263 26 40 wew. 18

67 265 00 25

j.manowski@zlotow.pl

15

Mathews Jacek

67 263 26 40 wew. 36

67 265 00 25

informatyk@zlotow.pl

16

Michałek Elżbieta

67 263 26 40 wew. 23

67 265 00 25

e.michalek@zlotow.pl

17

Muzioł Sylwia

67 263 26 40 wew. 41

67 265 00 25

s.muziol@zlotow.pl

18

Płaczek Magdalena

67 263 26 40 wew. 27

67 265 00 25

m.placzek@zlotow.pl

19

Poznańska Anna

67 263 26 40 wew. 41

67 265 00 25

a.poznanska@zlotow.pl

20

Sawczuk - Kruk Ilona

67 263 26 40 wew. 27

67 265 00 25

i.sawczuk-kruk@zlotow.pl

21

Sieg Radosław

67 263 26 40 wew. 44

67 265 00 25

r.sieg@zlotow.pl

22

Skórcz Jadwiga

67 263 26 40 wew. 13

67 265 00 25

skarbnik@zlotow.pl

23

Szewczuk Danuta

67 263 26 40 wew. 53

67 265 00 25

d.szewczuk@zlotow.pl

24

Wenda Magdalena

67 263 26 40 wew. 39

67 265 00 25

m.wenda@zlotow.pl

25

Zachęć Aleksandra

67 263 26 40 wew. 21

67 265 00 25

a.zachec@zlotow.pl

Metadane

Źródło informacji:testunit
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:testunit
Data wprowadzenia:2012-10-17 11:01:09
Opublikował:Aleksandra Zachęć
Data publikacji:2013-02-13 15:31:19
Ostatnia zmiana:2016-08-04 17:01:07
Ilość wyświetleń:8517
Urząd Miejski w Złotowie
Aleja Piasta 1, 77-400 Złotów

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij